Organizacja imprez ekologicznych

Organizacja ekologicznych wydarzeń

SZAFA GRA powstała z myślą o organizacji DOBRYCH wydarzeń, tak samo dobrych w rozumieniu jakości i zadowolenia naszych Klientów jak i dobrych w rozumieniu „skutków ubocznych” czyli ich wpływu na środowisko. Organizacja imprez ekologicznych więc, to żaden odrębny obszar naszych działań, a najważniejszy aspekt organizacji wszystkich wydarzeń wychodzących z SZAFY. Zajmujemy się organizacją ekologicznych imprez firmowych jak i imprez stricte ekologicznych.

Dlaczego to dla nas takie ważne? Dlatego, że na co dzień staramy się prowadzić zdrowy i ekologiczny tryb życia dbając o dobro naszej planety. Wierzymy, że każdy z nas ma wpływ na środowisko, dlaczego więc nie miałby to być wyłącznie pozytywny wpływ?

Organizacja imprez ekologicznych dla firm

Organizacja imprez ekologicznych dla firm oznacza dla nas to, iż na każdym etapie przygotowywania wydarzenia, bez względu na to jaką ma formułę, czy jest to spotkanie integracyjne dla pracowników, czy też event promocyjny, dbamy o to aby było ono w pełni ekologiczne.

Jak wygląda organizacja imprez ekologicznych dla firm w praktyce? Poniżej przybliżamy kilka ważnych punktów organizacji imprezy ekologicznej.
Zaczynając od poligrafii reklamowej i informacyjnej, wykorzystujemy wyłącznie ekologiczne materiały, a tu gdzie to możliwe zastępujemy je całkowicie formą elektroniczną lub multimedialną.

Podobnie gadżety reklamowe czy welcome pack’i to u nas ekologiczne materiały, które mogą wpłynąć wyłącznie pozytywnie na odbiór Twojej firmy przez Twoich Klientów, gości i pracowników.

Organizacja pikników ekologicznych to często catering z jednorazową zastawą – i tu nie uznajemy kompromisów! Pracujemy wyłącznie na zastawie papierowej, drewnianej i naszej ulubionej, zastawie z otrębów! Lemoniada? Wyłącznie ze słomką papierową!

Menu podczas pikników ekologicznych to paliwo dla Twoich gości dające energię na całe wydarzenie. Dbamy o to aby było to wyłącznie dobre paliwo, wykorzystując lokalne ekologiczne produkty i przygotowując menu w oparciu o sezonowość warzyw i owoców. Zwracamy uwagę nie tylko na skład produktów ale także na ich pochodzenie, starając się wspierać rynek Fair Trade.

Dla nas ekologia nie kończy się wraz z końcem imprezy. Po zakończeniu wydarzenia wszelkie nadające się do odzysku odpady przekazujemy do recyklingu, wyrzucając je do odpowiednich kontenerów.

Organizacja pikników ekologicznych

Organizacja pikników ekologicznych dla dzieci to oprócz zdrowego, ekologicznego menu, przyjaznego miejsca na łonie natury, także zabawy ekologiczne. Organizując pikniki ekologiczne stawiamy na kontakt z przyrodą, a nie plastikowym światem ze sklepu z zabawkami.
Podczas pikników ekologicznych gry i zabawy dla dzieci to także nauka o ekologii i umacnianie zachowań ekologicznych. W naszej ofercie organizacji pikników ekologicznych dla dzieci znajdziecie całą masę zabaw na łonie natury, które rozbudzają w dzieciach ciekawość, pobudzają wyobraźnię i kreatywność, jednocześnie uwrażliwiając je na otaczającą przyrodę.

Szyszki, patyki, jarzębina, płatki kwiatów mogą naprawdę zainspirować. Zupy kwiatowe, błotne babeczki…? Nie, nie, to nie menu a wstęp do naszych piknikowych zabaw sensorycznych, które pozwolą na namacalne doświadczanie otoczenia, zachęcając dzieci do poznawania i odkrywania świata.

Organizacja imprez ekologicznych w samym ich przygotowywaniu nie różni się niczym od tych „nieekologicznych”. Niezaprzeczalnie różnią się jednak wpływem na nasze środowisko, a co za tym idzie także na nas i nasze zdrowie. Decydując się więc na organizację ekologicznej imprezy firmowej pokazujesz jak ważna dla Twojej firmy jest ekologia i jakie wartości reprezentuje Twoja firma.