Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Organizacja konferencji

Konferencje

Organizacja konferencji zaczyna się już od wyboru odpowiedniego miejsca, zapewnienia bazy noclegowej oraz transportu dla uczestników konferencji, na co pozwala nam znajomość rynku eventowego, hotelarskiego i transportowego, który badamy na bieżąco.

Posiadamy profesjonalny sprzęt audiowizualny dla wszelkich prezentacji, który zawsze oferujemy wraz z wyspecjalizowaną obsługą. Nagłośnienie, oświetlenie i odpowiedni sprzęt multimedialny podczas konferencji, to dla nas świętość, muszą działać bez zarzutu.
W naszej ofercie konferencyjnej równie ważne miejsce zajmuje catering, odpowiednio dopasowany do charakteru i formuły konferencji może wpłynąć wyłącznie pozytywnie na odbiór całości, bo czyż nie podczas przerw na kawę odbywają się najbardziej ożywione dyskusje kuluarowe?

W trakcie nieformalnych punktów wydarzenia uczestnicy mogą się poznać i wymienić poglądy, dlatego często zachęcamy do wplecenia w plan konferencji części rekreacyjno-rozrywkowej, w postaci warsztatów, degustacji, atrakcji sportowych czy też programu turystycznego np. w formie gry miejskiej. Zwiedzanie lokalnych atrakcji turystycznych dla uczestników konferencji, zwłaszcza zagranicznych to prawdziwa gratka.

Organizując konferencje oraz wydarzenia i atrakcje towarzyszące, przygotowujemy plan biorąc pod uwagę przede wszystkim specyfikę Klienta, jego założenia i cele.