Organizacja pikników firmowych i rodzinnych

Pikniki rodzinne i firmowe

Organizacja pikników firmowych i pikników rodzinnych dla pracowników w naszej strefie klimatycznej to nie lada wyzwanie? Nie dla nas! Część z Was pewnie teraz rozczarujemy zdradzając, że… nie, nie mamy zapisu w umowie o gwarancji bezchmurnego nieba i +25° w skali Celsjusza. Mamy za to doświadczenie i odpowiedni sprzęt. Dodajmy do tego trochę zdrowego rozsądku i mamy piknik, bez względu na warunki atmosferyczne.

Organizacja pikników firmowych dla pracowników podobnie jak większość imprez rozpoczyna się od poszukiwań najlepszego miejsca. Wybór odpowiedniej lokalizacji ułatwi nam wcześniejsze, wspólne określenie kluczowych elementów pikniku oraz to dla kogo i w jakim celu organizujemy wydarzenie.

Nie masz pomysłu na atrakcje piknikowe? Nie szkodzi. Nasza baza atrakcji eventowych i pomysłów na piknikowy catering jest jak worek bez dna. Z wielkim zaciekawieniem śledzimy wszelkie nowinki w branży eventowej wybierając tylko najlepszych i sprawdzonych podwykonawców.

Nie ukrywamy też, że organizacja pikników rodzinnych sprawia nam największą radość, ale któż z nas nie chciałby przejechać się kolejką górską i wsiąść na karuzelę…?

Wierzymy, że dzieci uczą się przez zabawę dlatego staramy się aby organizacja pikników rodzinnych obejmowała (oprócz oczywistych atrakcji niczym z wesołego miasteczka) również elementy edukacyjne i edukacyjno-artystyczne.